loading...

مجله سرای فرش ایرانی

برای خرید بهترین جاروبرقی در درجه اول شما باید بودجه خود را در نظر بگیرید. در قدم بعدی متناسب با نیاز خود باید اقدام به بررسی دستگاه ها و محصولات مختلف نمایید. در ادامه موارد مهمی که در هنگام خرید

برای خرید بهترین جاروبرقی در درجه اول شما باید بودجه خود را در نظر بگیرید. در قدم بعدی متناسب با نیاز خود باید اقدام به بررسی دستگاه ها و محصولات مختلف نمایید. در ادامه موارد مهمی که در هنگام خرید جاروبرقی باید به آنها بپردازید را با هم مرور می کنیم.

بررسی انواع جاروبرقی 

بررسی انواع جاروبرقی در هنگام خرید به شرح زیر است:

 • جاروبرقی مخزن دار

جاروبرقی مخزن دارد و بدون کیسه محصولی است که می توان از آن برای موارد مختلفی استفاده کرد. البته خالی کردن مخزن این دستگاه می تواند یک چالش بزرگ برای کاربران باشد.

 • جاروبرقی با کیسه

معمول ترین نوع جاروبرقی انواع با کیسه آن است. این نوع دستگاه با کیسه های قابل استفاده دوباره و یا غیر قابل تعویض در بازار موجود است.

 • جاروبرقی ایستاده

نوع دیگری از این دستگاه جاروبرقی ایستاده است. جاروبرقی ایستاده می تواند برای مساحت های بزرگ تر مورد استفاده قرار بگیرد. داشتن مخزن بزرگ ویژگی اصلی این دستگاه به شمار می رود.

 • جاروبرقی صنعتی

برای مکان های صنعتی و با مساحت زیاد باید سراغ محصولاتی بروید که قابلیت های خاصی دارند. جاروبرقی صنعتی این امکان را برای کاربران فراهم می آورد.

معیارهای خرید جاروبرقی

معیارهای خرید جاروبرقی به شرح زیر می باشد:

 • بررسی زیبایی و طراحی ظاهری جاروبرقی در هنگام خرید
 • بررسی کیفیت ساخت جاروبرقی در هنگام خرید
 • بررسی اندازه جاروبرقی در هنگام خرید
 • بررسی توان موتور جاروبرقی در هنگام خرید
 • بررسی طول سیم جاروبرقی در هنگام خرید
 • بررسی میزان سر و صدای دستگاه در هنگام خرید جارو برقی
 • بررسی فیلتر جاروبرقی در هنگام خرید
 • بررسی قیمت دستگاه در راهنمای خرید جاروبرقی
 • بررسی گارانتی دستگاه در راهنمای خرید
 • بررسی قابلیت ها و امکانات جاروبرقی در هنگام خرید

بررسی زیبایی و طراحی ظاهری جاروبرقی

بررسی زیبایی و طراحی ظاهری جاروبرقی در هنگام خرید به شرح زیر می باشد:

زیبایی و جذابیت یکی از اولین اولویت هایی است که هنگام خرید این دستگاه باید به آن دقت داشته باشید. برندهای معتبر محصولات خود را با زیبایی خاصی ارائه می نمایند.

بررسی کیفیت ساخت جاروبرقی 

بررسی کیفیت ساخت جاروبرقی در هنگام خرید آشپزخانه به شرح زیر می باشد:

کیفیت ساخت و بعلاوه جنس بدنه دو عامل مهمی هستند که می توانند طول عمر بالای دستگاه شما را تضمین نمایند.

بررسی اندازه جاروبرقی 

بررسی اندازه جاروبرقی در هنگام خرید آشپزخانه به شرح زیر می باشد:

بسته به فضایی که در خانه برای نگهداری جاروبرقی دارید بهتر است در هنگام خرید دستگاه به اندازه آن نیز دقت کنید. در غیر این صورت ممکن است دستگاهی در اختیار داشته باشید که اندازه مناسبی نداشته باشد.

بررسی توان موتور جاروبرقی 

بررسی توان موتور جاروبرقی در هنگام خرید آشپزخانه به شرح زیر می باشد:

یکی از مهم ترین مسائل مربوط به خرید این دستگاه بررسی توان موتور آن است. موتورهای جاروبرقی را در بازار در حال حاضر می توانید با قدرت موتور 1400 تا 2500 واتی پیدا کنید. برای مصارف خانگی تهیه قدرت موتورهای 1700 تا 2000 واتی می تواند کیفیت مناسبی باشد.

بررسی طول سیم جاروبرقی 

بررسی طول سیم جاروبرقی در هنگام خرید به شرح زیر می باشد:

برای اینکه از جاروبرقی در محیط بیشتری استفاده کنید طول سیم آن نیز می تواند یکی از معیارهای مهم خرید آن باشد.

بررسی میزان سر و صدای دستگاه 

بررسی میزان سر و صدای دستگاه در هنگام خرید جارو برقی به شرح زیر است:

جاروبرقی می تواند سر و صدای بسیار زیادی در حین کار داشته باشد. این سر و صدا گاها می تواند روی اعصاب کاربر باشد. از این رو در هنگام خرید دقت کنید که دستگاهی تهیه کنید که از نظر سر و صدا در شرایط مناسبی باشد.

بررسی فیلتر جاروبرقی 

بررسی فیلتر جاروبرقی در هنگام خرید به شرح زیر می باشد:

فیلتر یکی از قطعات تاثیرگذار در عملکرد جاروبرقی است. بهتر است سراغ محصولاتی بروید که داری فیلتر مناسبی باشند. فیلتر هم می تواند از نوع قابل شستشو و هم از نوع غیر قابل شستشو باشد. در نوع دوم باید به صورت مرتب اقدام به تعویض فیلتر نمایید.

بررسی قیمت دستگاه 

بررسی قیمت دستگاه در راهنمای خرید جاروبرقی به شرح زیر می باشد:

بودجه در نظر گرفته شده برای خرید جاروبرقی در نهایت تاثیر زیادی روی مدل انتخابی خواهد داشت. برای خرید جاروبرقی بهتر است ابتدا کیفیت ها و معیارهای لازم را در نظر گرفته و سپس برای خرید دست روی دستگاه مقرون به صرفه و با کیفیت بزنید.

بررسی قابلیت ها و امکانات جاروبرقی

بررسی قابلیت ها و امکانات جاروبرقی در هنگام خرید به شرح زیر می باشد:

 • نشانگر پر بودن مخزن جاروبرقی یکی از بهترین قابلیت هایی است که در هنگام خرید باید به آن دقت داشته باشید.
 • چرخ هایی با قابلیت چرخش 360 درجه یکی دیگر از قابلیت هایی است که در هنگام خرید می بایست به آن دقت داشته باشید.
 • امکان تنظیم توان موتور را نیز در خرید جاروبرقی مد نظر قرار دهید.
 • وجود لوله تلسکوپی هم می تواند استفاده از دستگاه را راحت تر سازد.
 • امکان چرخش سری لوله خرطومی در قسمت اتصال به دستگاه نیز قابلیت مهمی دیگر در این دستگاه است.
 • قابلیت مکش آب یکی دیگر زا قابلیت هایی است که می تواند کیفیت و رفاه بیشتری در هنگام استفاده از این دستگاه برای شما رقم بزند.

نکات مهم در هنگام خرید جاروبرقی

نکات مهم در هنگام خرید جاروبرقی به شرح زیر می باشند:

 • قیمت جاروبرقی را به عنوان اولویت اول در هنگام خرید قرار ندهید.
 • از برندها و بهترین مارک های جاروبرقی اقدام به انتخاب این دستگاه نمایید.
 • برای خرید جاروبرقی بهتر است از نمایندگی معتبر اقدام نمایید.
 • از فروشگاه های معتبر و شناخته شده اقدام به خرید جاروبرقی نمایید.
 • حتما اقدام به خرید دستگاه متناسب با نیاز خود نمایید.
 • یکی از نکات مهم در هنگام خرید جاروبرقی دقت به وجود سری های متعدد در آن است تا از این طریق با رفاه بیشتری از این دستگاه استفاده نمایید.
 • اندازه لوله خرطومی دستگاه نباید خیلی کوتاه و یا خیلی بلند باشد.
 • به دستگیره دستگاه دقت کنید که راحت تر امکان استفاده از آن وجود داشته باشد.

در ادامه به معرفی با کیفیت ترین برندهای جارو برقی می 

جاروبرقی برند بوش (Bosch) :

 جارو برقی بوش نیز برای بسیاری از افرادی که قصد خرید خرید جارو برقی بوش از بانه را دارند می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد. شرکت بوش در حال حاضر جزو بهترین برندهای آلمانی جارو برقی است بطوری که برخی از جوانان هنگام خرید به دنبال جارو برقی بوش آلمان جهت استفاده در خانه و یا محل کار خود هستند. محبوبیت این کمپانی و مارک معروف آلمانی در سطح جهان بسیار گسترده است تا جایی که امروزه تبدیل به نامی کاملا آشنا و شناخته شده در زمینه محصولات خانگی از جمله جاروبرقی شده است. 

اگر به وب سایت خود این شرکت بزرگ آلمانی مراجعه کنید، در بخش معرفی جارو برقی های این شرکت شعارهای جالبی نوشته شده که انصافا تولیدات این شرکت به خوبی توانسته آنها را به جامه عمل تبدیل کند. از جمله: 
Bosch vacuum cleaners: keeping your home perfectly clean.  (جارو برقی های بوش خانه شما را بطور کامل تمیز می کنند) 
این شعار کاملا درست است و اگر از جارو برقی های شرکت بوش آلمان استفاده کنید، می توانید با خیال راحت از آن جهت نظافت و تمیز کردن منزل و یا محیط کار خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. 
جارو برقی های شرکت بوش آلمان مزایای زیادی دارند از جمله:

• تنوع بالا در طرح، رنگ و فرم بدنه
• قابلیت کشیدن آسان بدنه بر روی زمین هنگام جارو کشیدن
• مصرف بسیار کم و کاملا بهینه انرژی برق
• تنوع طرح های جارو برقی های معمولی و یا شارژی (نوع دستی)
• کیفیت بالای ساخت قطعات
• قدرت مکش عالی 
• محفظه ذخیره آشغال و گرد و خاک با حجم بالا
• لوله خرطومی کاملا مناسب محیط های مختلف خانگی

به این ترتیب جارو برقی بوش نیز می تواند به عنوان یک مارک عالی جارو برقی، به یک انتخاب بسیار عالی برای مصرف کنندگان ایرانی تبدیل شود. برندی که سالهاست نامش نه تنها در آلمان و اروپا بلکه در سراسر جهان بر زبان هاست. 

جاروبرقی برند فیلیپس

یکی از برندهای جاروبرقی که جاروهای مقاوم و پرقدرت تولید می‌کند فیلیپس است. خرید جارو برقی فیلیپس علاوه بر قابلیت‌های خوبی که دارند دارای ظاهر شیک و زیبا و اندازه کوچک و جمع و جور هستند.

جدیدترین مدل‌های جاروبرقی فیلیپس EC9170 و FC9174 هستند که نه تنها از بقیه جاروبرقی‌ های فیلیپس بلکه از بسیاری از جاروبرقی‌ های برندهای دیگر هم بهتر و باکیفیت تر هستند. وزن سبک این جاروبرقی‌ ها از خصوصیات منحصر به فرد آن‌ها است که حمل شدنشان توسط خانم‌های خانه‌دار را راحت تر می‌کند. این جاروبرقی‌ ها در عین حال که سبک هستند موتورهای پرقدرت با توان ۲۲۰۰ وات دارند.

اندازه کیسه این جاروبرقی‌ ها ۴ لیتری است و این بدان معناست که مدت زمان زیادی طول می‌کشد که کیسه کاملاً پر شود و نیاز به تعویض داشته باشد. در داخل این جاروبرقی‌ ها معمولاً یک کیسه دائمی وجود دارد که می‌توانید هر بار که پر شد آن را خالی کرده و دوباره جا گذاری کنید از طرفی هم می‌توانید خودتان کیسه‌های یک بار مصرف تهیه کنید و بعد از پر شدن کیسه آن را همراه با زباله‌های داخلش بیرون بیاندازید و یک کیسه دیگر را جایگزین کنید.

از دیگر قابلیت‌های جاروبرقی‌ های فیلیپس می‌توان به داشتن فیلتر هپا برای جلوگیری از پخش شدن غبار در هوا، کم صدا بودن و داشتن انواع سَری‌ها برای جارو کردن نقاط مختلف و داشتن فیلتر فوم که میان موتور و کیسه زباله قرار دارد و مانع از ورود غبار به موتور می‌شود تا طول عمر موتور را افزایش دهد، می‌توان اشاره کرد.

در حال حاضر جاروبرقی‌ های فیلیپس نسبت به سایر برندها دارای بالاترین قدرت مکش هستند و جدیدترین مدل آن یعنی فیلیپس FC8651 جزو گران‌ترین جاروبرقی‌ ها است. از نظر مدت زمان گارانتی هم جاروبرقی‌ های الکترولوکس و فیلیپس دارای طولانی‌ترین مدت زمان گارانتی می‌باشند.

جاروبرقی برند سامسونگ

سامسونگ یکی از مطرح‌ترین برندهای جهان است که با تولید محصولات الکترونیکی با کیفیت در طول سال‌ها اعتبار و محبوبیت خود را به دست آورده‌است. برای کسانی که قصد خرید جارو برقی سامسونگ را دارن بد نیست بدانند جاروبرقی‌ های جدید سامسونگ دارای بدنه پلاستیکی مقاومی هستند که از زیبایی ظاهری نیز برخوردار است.

سر جاروبرقی‌ های جدید سامسونگ مجهز به سیستم Turbine anti-tangle است که از جمع شدن موها و در هم رفتن آن‌ها جلوگیری می‌کند و دیگر مجبور به تمیز کردن موها با دست نخواهید بود. قدرت موتورهای جاروبرقی‌های سامسونگ یکسان نیست و مدل‌های مختلف آن دارای قدرت مکش متفاوتی هستند.

برای مثال توان موتور مدل Queen-18 برابر با ۱۸۰۰ وات، مدل Queen-21 برابر با ۲۱۰۰ وات و مدل Queen-24 برابر با ۲۴۰۰ وات است که مکش بسیار خوبی را ایجاد می‌کند. داشتن فیلتر هپا، فیلتر فوم، فیلتر سایکلون برای جداسازی ذرات ریز و درشت از همدیگر و گارانتی ۱۸ ماهه از دیگر ویژگی‌های جاروبرقی‌ های جدید سامسونگ است.

جاروبرقی برند ال جی

محصولات ال جی به داشتن ظاهر زیبا و قابلیت‌های نوآورانه معروف هستند. خرید جارو برقی ال جی یک از انتخاب های منطقی می باشد چون ال جی جاروبرقی‌ هایی با قدرت ۳۰۰۰ وات تولید می‌کند که سوپر سایلنت هستند یعنی صدایی که تولید می‌کنند بسیار کم است.

این جاروبرقی دارای موتور اینورتر است که میزان مصرف انرژی جاروبرقی را به شدت کاهش می‌دهد. جاروبرقی سوپر سایلنت ال جی دارای صفحه نمایش دیجیتالی است که تنظیمات دستگاه را نشان می‌دهد به علاوه دارای لوله خرطومی تلسکوپی و فیلتر هوا است که از انتشار گرد و غبار جلوگیری می‌کند.

در داخل این جاروبرقی یک کیسه دائمی قرار داده شده‌است که شما می‌توانید پس از پر شدن آن را خالی کرده و دوباره جاگذاری کنید اما اگر نمی‌خواهید از کیسه دائمی استفاده کنید می‌توانید کیسه‌های یک بار مصرف مخصوص این جاروبرقی را تهیه کرده و از آن‌ها استفاده کنید.

جاروبرقی‌های ال جی دارای ظاهری زیبا و اندازه کوچک هستند که نگهداری از آن‌ها و حمل شدنشان توسط خانم‌های خانه‌دار را آسان‌تر می‌کند. در برخی از مدل‌های این جاروبرقی فیلتر سایکلون وجود دارد که از انتشار غبار در هوا جلوگیری می‌کند و ذرات ریز و درشت را از همدیگر جدا می‌کند. جاروبرقی‌های ال جی دارای ۱۸ ماه گارانتی نیز هستند.

جاروبرقی برند آ ای گ (AEG) :

شرکت معروف آ ای گ نیز یکی دیگر از مارک های جارو برقی است که  که با تولید طیف وسیعی از محصولات خانگی در بازارهای کشورمان حضور درخشانی داشته است. خرید جاروبرقی آاگ یکی دیگر از انتخاب های منطقی می باشد زیرا  امروزه نام آ ای گ (AEG) برای بسیاری از مردم ایران به ویژه خانمهای خانه دار نام کاملا آشنایی است. نامی مترادف با کیفیت در لوازم خانگی. به ویژه جاروبرقی. 
به همین دلیل شرکت آ ای گ یکی از مهمترین و بهترین برندهای جارو برقی در جهان به شمار می رود. از مهمترین مزایا و قابلیت هایی جارو برقی آ ای گ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• توان مناسب موتور دستگاه
• صفحه نمایش دیجیتال LED و کنترل پنل لمسی
• داشتن لوله های فلزی تلسکوپی
• فیلترهای قابل شستشو
• داتشن کیسه زباله پارچه ای و قابل شستشو
• تولید صدای بسیار کم
• طول مناسب سیم 

که بسیاری از موار ذکر شده برای مشتریان اهمیت زیادی دارند و جزو معیارهای مهم خرید جارو برقی محسوب می شوند. به ویژه کسانی که به نظافت منزل خود اهمیت زیادی می دهند. 
به همین جهت و با توجه به تنوع مناسب و کیفیت عالی محصولات این شرکت اروپایی، خرید جاروبرقی AEG می تواند یکی از بهترین گزینه های مناسب برای شما باشد.

جاروبرقی برند فوما (FUMA)

یکی از پر تکرارترین سوالاتی که در رابطه با برند ها ممکن است برای افراد زیادی به وجود آید در رابطه با برند فوما (FUMA) است . افراد زیادی نسبت به برند فوما کنجکاو هستند و سوالاتی مانند آن که فوما ساخت کجاست ؟ ، محصولات فوما در کشو فرانسه تولید می شوند یا ژاپن ؟ و … احتمالا د ذهن آنان وجود دارد . در این قسمت ما قرار است تاریخچه برند فوما را بررسی کنیم . فوما برندی است که انواع محصولات لوازم برقی خانگی را روانه بازار داخلی و جهانی می کند.

قطعا همه افراد برای خرید لوازم برقی خود به دنبال بهترین مدل و بهترین مارک هستند و البته که دانستن تاریخچه ای که می خواهیم محصول خود را از آن بخریم به ما کمک خواهد کرد تا اعتماد ما نسبت به محصول و برند مورد نظر بالاتر بروید و با اطمینان بالاتری محصول خود را خریداری کنیم .

 انتخاب خرید جاروبرقی فوما ژاپن نیز یکی دیگر از انتخاب های منطی می باشد چون فوما برندی ژاپنی است و از زمان تاسیسش تا کنون انواع محصولات لوازم برقی خانگی را با بهترین کیفیت و تنوع تولید کرده است . برند فوما دارای سابقه درخشانی است و انواع محصولات خود را با کیفیت بسیار بالایی تولید می کند تا خریداران و کاربران در استفاده از محصولات برند فوما رضایت بالایی داشته باشند .

به دنبال پاسخ سوال فوما ساخت کجاست کیفیت محصولات فوما را بررسی می کنیم . همانطور که پیش تر راجع به کیفیت محصولات برند فوما گفتیم باید بگوییم که فوما انواع محصولات خود را همراه با نوآوری ، طراحی های متنوع ، استفاده از مواد با کیفیت اصل ، همراه با قیمت مناسب و … روانه بازار می کند . محصولات برند فوما علاوه بر کیفیتی که دارند نسبت به آن از قیمت خوبی هم برخوردار هستند و نسبت به دیگر برند ها می توان گفت که محصولات برند فوما قیمت بسیار مناسبی دارند.

 

جاروبرقی برند پاناسونیک

قبل خرید جارو برقی پاناسونیک بد نیست با تاریخچه این برند آشنا بشید برند پاناسونیک یکی از جاافتاده‌ترین و قدیمی‌ترین برندها در حوزه دیجیتال و الکترونیک است که در ایران سابقه بسیار درخشانی دارد. پاناسونیک برخلاف بسیاری از برندهای دیگر که دچار کاهش فروش و کیفیت در ایران شده‌اند، هنوز توانسته است تا جایگاه خود را از گذشته تا به امروز حفظ کند. برند پاناسونیک بیش از صد سال است که در دنیا محصولات خود را عرضه می‌کند تا حدی که امروزه بخشی از وسایل دیجیتالی کاخ سفید هم پاناسونیک است.

برند پاناسونیک که نام قدیمی آن ماتسوشیتا بود، شرکت قدیمی ژاپنی که فعالیت خود از سال ۱۹۱۸ آغاز کرد و در حال حاضر، دفتر مرکزی آن در کادوما، اوساکو ژاپن قرار دارد. این شرکت توسط کونوسوکه ماتسوشیتا تأسیس شد و از بیشترین تمرکز فعالیت برند پاناسونیک از اول روی محصولات الکترونیک و مخابراتی بوده است و امروزه در کنار برندهای بزرگ ژاپنی دیگر مانند سونی قرار دارد.

البته برند پاناسونیک تا سال ۲۰۰۸ دارای نام اصلی ماتسوشیتا بود که بعد از آن توسط مدیران تصمیم گرفته شد تا نام آن را به پاناسونیک تغییر پیدا کرده و از این به بعد این شرکت به چنین نام و برندی شناخته و معرفی شود.

پایه اولیه برند پاناسونیک از سال ۱۹۱۸ توسط کونوسوکه ماتسوشیتا بنا نهاده شد. کونوسوکه نام فامیلی خود را روی محصولات تولیدی قرار دارد و به این صورت توانست آوازه زیادی در ژاپن و دیگر کشورها به دست بیاورد. در آن زمان، ماتسوشیتا به فروش انواع لوازم برقی جانبی می‌پرداخت. شرکت کم کم در این سال‌ها محصولات خود را گسترش دارد و در سال ۱۹۲۷ به تولید لامپ دوچرخه با نام تجاری ناسیونال پرداخت. لامپت دوچرخه اولین محصول تولیدی برند پاناسونیک در آن زمان بود.

در زمان جنگ جهانی دوم، تولیدات ماتسوشیتا گسترش پیدا کرد و به عرضه محصولاتی شامل انواع قطعات الکتریکی، بی سیم، موتور الکتریکی، لامپ رشته‌ای و لامپ خلأ پرداخت . پس از پایان جنگ و بازسازی کارخانه، تولید دوچرخه، رادیو و لوازم خانگی به فهرست تولیدات شرکت اضافه شد.

در سال ۱۹۶۱ و پس از سفر ماتسوشیتا به آمریکا، خط تولید تلویزیون هم به کارخانه برند پاناسونیک امروزی اضافه شد. البته در اوایل بازار مورد استفاده برای تلویزیون، ایالات متحده آمریکا بود. ورود گسترده محصولات پاناسونیک به بازار آسیا و خاورمیانه از سال ۱۹۷۰ بود. البته از قبل هم محصولات این شرکت بزرگ در کشورهای این حوزه به فروش می‌رفت؛ اما تلویزیون پاناسونیک که یکی از پرسروصداترین محصولات تولیدی آن زمان بود، در سال ۱۹۷۰ به آسیا راه پیدا کرد. بعد از آن و به دلیل درخواست زیاد اروپاییان به علت کیفیت بالای محصولات تولیدی، برند پاناسونیک توانست تلویزیون و دیگر محصولات خود را وارد اروپا کرده و خیلی سریع گسترش دهد.

در سال ۱۹۸۹، بنیان‌گذار اصلی برند پاناسونیک امروزی درگذشت. البته از سال ۱۹۶۱، اداره شرکت توسط داماد ماتسوشیتا انجام می‌شد و خود در نقش مشاور فعالیت داشت. یک سال بعد از مرگ کونوسومه، پاناسونیک امروزی، شرکت ام اس ای آمریکا را خریداری کرد و پنج سال بعد، هشتاد درصد از سهام خود را به شرکت سیگرم واگذار کرد.

تغییرات تکنولوژی روی محصولات تولیدی دیجیتالی پاناسونیک تأثیرگذار بود و برای همین از سال ۲۰۰۶ به بعد، خط تولید تلویزیون‌های آنالوگ متوقف شده و جای آن تلویزیون‌های دیجیتالی گرفت. در سال ۲۰۰۸، زمانی که تغییر ماتسوشیتا به پاناسونیک روی داد، هم‌زمان بود با اقدام شدن این شرکت با ساینو و به اصطلاح تحت شرکت‌های تابعه برند پاناسونیک قرار گرفت.

پیش تر به این موضوع اشاره کردیم که پاناسونیک برندی ژاپنی است و به همین ترتیب جاروبرقی ها و یخچال های پاناسونیک محصولاتی ژاپنی و ساخت و تولید ژاپن هستند.

ژاپن در سالهای اخیر پیشرفت چشم گیری در زمینه لوازم خانگی داشته و برند پاناسونیک از جمله برند های در حال پیشرفت این کشور است.

محصولات ژاپنی همیشه از لحاظ کیفی و طراحی محبوب و مقبول بودند جاروبرقی های پاناسونیک هم مانند دیگر محصولات این برند از این ویژگی برخوردارند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جارو برقی میتوانید به این وبسایت سر بزنید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
به مجله سرای فرش ایرانی خوش آمدید. در اینجا به معرفی انواع فرش ایرانی ، راهنمای خرید لوازم خانگی ، معرفی بهترین لپتاپ های استوک ، خرید لوازم آرایشی و... می پردازیم.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 161
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 107
 • آی پی دیروز : 120
 • بازدید امروز : 342
 • باردید دیروز : 1,185
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 1,527
 • بازدید ماه : 14,202
 • بازدید سال : 78,753
 • بازدید کلی : 133,359
 • تلویزیون ۸۶ اینچ هوشمند شیائومی مدل Xiaomi TV MAX 86

  تلویزیون ۸۶ اینچ هوشمند شیائومی مدل Xiaomi TV MAX 86

  https://kalinab.com/product/xiaomi-tv-max-86/