loading...

مجله سرای فرش ایرانی

خرید جارو شارژی؛ بررسی ۴ مدل پرفروش موجود در بازار ایران البته از قدیم گفتهاند گل بیخار کجاست! ظاهرا دسته این جارو کمی سنگین است. به همین خاطر شاید برای افراد مسن یا کسانی که ضعف جسمانی دارند، استفاد

خرید جارو شارژی؛ بررسی ۴ مدل پرفروش موجود در بازار ایران

جاروشارژیالبته از قدیم گفتهاند گل بیخار کجاست! ظاهرا دسته این جارو کمی سنگین است. به همین خاطر شاید برای افراد مسن یا کسانی که ضعف جسمانی دارند، استفاده از آن چندان راحت نباشد. برای خرید جارو شارژی بوش باید حدود یک میلیون و ششصد هزار تومان هزینه کنید. این جارو، دسته بلندی ندارد اما با این وجود مانند بسیاری از مدلهای جاروی شارژی، نمیتوانید آن را روی دیوار نصب کنید. وزن این جارو کم و در حدود ۱.۵ کیلوگرم است. این مدل از جارو شارژی هم قابلیت جذب مایعات ندارد. باتری به کار رفته در آن از نوع لیتیومی است که یکی از بهترین انواع باتری برای جارو شناخته میشود. مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کامل جارو شارژی بلک اند دکر، چهار ساعت است. میزان شارژدهی باتری هم ۱۰ دقیقه است. نشانگر شارژ هم در آن وجود دارد. یعنی زمانی که شارژ باتری کم میشود، متوجه این موضوع خواهید شد.

 • محدوده میزان شارژدهی باتری
 • نحوه عملکرد: به صورت مرطوب و خشک
 • قدرت موتور
 • خرابی آدابتور و یا سیم شارژر جارو شارژی شما
 • گنجایش مخزن: 0.3 لیتر
 • وزن: 1.2 کیلوگرم

جاروشارژیدر این مطلب میخواهیم جاروهای شارژی را با جاروبرقیهای معمولی مقایسه کرده؛ انواع آن را ذکر کنیم و ویژگیهای آن را به شما شرح دهیم تا با دید بازتری به خرید بپردازید. مدلها دستی آن کوچکتر هستند و محدودیت حرکتی کمتری دارند و بهراحتی در کشو و کمد شما جای می-گیرند. برای جارو کردن گوشهها و فضاهای کوچک و غیرقابلدسترس، بیشتر از جاروهای پارویی کاربرد دارند. این جاروها سبکتر هستند و بهراحتی جابهجا میشوند و شما میتوانید برای نظافت ماشینتان از آن استفاده کنید. در مقابل مدلهای پارویی یا عصایی مانند بخارشوی و جاروبرقیها سیمی هستند. اندازه آنها نسبت به جاروبرقیهای معمولی کوچکتر بوده و بسیار سبکتر میباشد. بنابراین بهراحتی میتوانید آنها را جابهجا کنید و با استفاده از سریهای متنوعی که دارد فضاهای کوچک و غیرقابلدسترس را خاکروبی نمایید. این جاروها در مقایسه با جارو شارژی دستی، بزرگتر و سنگینتر هستند. جاروهای شارژی سبکتر هستند، نمونههای عصایی جاروهای شارژی، بهطور متوسط ۳ کیلوگرم وزن دارند، این عدد در مقایسه با جاروبرقیهای سیمی که وزن معادل با ۷ کیلوگرم دارد، بسیار سبکتر است.

جزئیات جارو شارژی

جاروشارژیهمچنین دارای یک باتری قابل تعویض است که به شما امکان می دهد باتری دیگری را برای مدت طولانی تر تعویض کنید. از این رو، جارو Dreame T20 بهترین جارو با عملکرد فوق العاده و قیمت مناسب می باشد. اگر می خواهید یک جارو شارژی رباتی برای همه کارهای خود از جمله جارو کردن، طی کشیدن و پاک کردن داشته باشید، جاروی رباتی دیریم D9 قطعا بهترین انتخاب است. طراحی ساده ای با بدنه قیمت جاروشارژی شیائومی سی وان سفید دارد. هنگام جارو کردن، می توانید از یکی از چهار خالت مکش استفاده کنید. وقتی فرش خود را تمیز می کنید، برای تمیز کردن کارآمد به حالت مکش حداکثری می رود. شما می توانید از بین سه سطح جریان آب برای طی کشیدن استفاده کنید. ین جارو سر و صدای زیادی ایجاد نمی کند و تجربه خوبی را به کاربران ارائه می دهد و برای حیوانات خانگی مناسب است. جاروی Dreame D9 از سیستم لیزری 3.0 LDS و الگوریتم هوشمند SLAM برای حرکت موثر استفاده می کند.

5 درخشان روش‌ها به استفاده از جارو شارژی

جاروشارژیالبته این مورد تحت تاثیر ولتاژ باتری دستگاه و همین طور توان مصرفی آن خواهد بود که قبل از خرید حتما باید بررسی شوند. معمولا مدل های جارو شارژی باتری های 12 ولتی دارند که برای شارژ شدن به زمان بسیار کمی حدود 15 دقیقه نیاز دارند. بنابراین به مدت زمان نگهداری شارژ دستگاه نیز توجه داشته باشید. در مورد بدنه و مخزن جارو نیز حتما نمونه ای را انتخاب نمایید که قابلیت جداسازی، تخلیه و سرهم کردن آسانی داشته باشد. اما عیب اصلی جاروهای شارژی، مربوط به باتری آن هاست که معمولا عمر مفیدش کوتاه است. این باتریها در اغلب مدلهای خارجی تا یک سال عمر مفید دارد و این مدت برای ایرانی کمتر است. مطلب پیشنهادی : جاروبرقی دایسون، خلاقانه ترین جاروبرقی قرن بیستم در خانه شما! معمولا نمونه هایی که در بازار امروز وجود دارند اغلب هم آبی هستند هم خاکی. این به معناست که به دلیل وجود مخزن های کوچکی در قسمت عقبی برخی از مدل ها، امکان مکندگی آب و گرد و غبار برای آن ها وجود دارد.

سوالات جدیدی درباره جارو شارژی پاسخ داده شد و چرا باید هر کلمه این گزارش را بخوانید

جاروشارژیبعضی از جاروها دارای باتری اضافی هستند که اگر عجله داشته باشید و زمانی برای شارژ کردن مجدد دستگاه در اختیارتان نباشد از آن استفاده کنید. توانایی جاروهای شارژی در کار کردن مداوم از ۱۰ دقیقه تا بیش از یک ساعت متغیر است. اگر درجه جارو را روی بیشترین میزان مکندگی قرار بدهید، شارژ زودتر تمام میشود. انواع جارو شارژی معمولا دارای لوازمی جانبی هستند که به تمیز کردن راحتتر نقاط مختلف کمک میکنند. مثلا برسهایی ظریف برای پاکسازی گرد و غبار در گوشه و کنارها از جمله لوازم جانبی مفیدی هستند که جاروهای شارژی دارند. چراغ LED: این چراغ به شما کمک میکند تا در نقاطی که تاریک است و نمیتوانید به خوبی متوجه گرد و غبار و آشغالها شوید به راحتی کار نظافت و جاروکشی را انجام بدهید. برای مثال؛ در بخشهایی از کمدی که تاریک است و نمیتوانید همه چیز را خوب ببینید. نشانگر عمر باتری: با وجود نشانگری که به شما میگوید، چقدر از شارژ دستگاه باقی است به راحتی میتوانید برای جارو کشیدن برنامهریزی کنید و یک دفعه در میانه کار، غافلگیر نخواهید شد.

xiaomi trucleanچنین چیزی بسیار دلگرمکننده خواهد بود و به شما اجازه میدهد که بعد از بررسی ویژگیهای این مدل از جاروهای شارژی با خیال راحت خرید کنید. شاید یکی از معدود نکات منفی که درباره این وسیله از سوی خریداران قبلی مطرح میشود، این باشد که باتری آن قابل تعویض نیست. البته باتری به کار رفته در این جارو از نوع لیتیومی است و کارایی و کیفیت بسیار بالایی کالی ناب دارد. خریداران قبلی این محصول در وبسایت آمازون و دیجیکالا از ظاهر و طراحی زیبا و کاربردی جاروی فیلیپس هم تعریف و تمجید کردهاند. این مدل از جاروی شارژی با گزینههای دیگر این مقاله کمی فرق دارد. از نظر طراحی و عملکرد، جاروی آریته کمی متفاوت با جارو شارژیهای معمولی است. این جارو برای اینکه کاملا شارژ شود به سه ساعت و نیم زمان نیاز دارد و شارژدهی آن هم ۹۰ دقیقه است که عدد قابل توجهی به نظر میرسد. جاروی آریته دارای نشانگر شارژ باتری است و زمانی که شارژ باتری کم و رو به اتمام است به شما این موضوع را اعلام میکند.

 • گرفتگی برس بر اثر زباله
 • عمر مفید موتور: ۵۰۰ ساعت
 • لوله اصلی برای نظافت داخل خودرو و گوشه کنار خانه
 • حرکت دقیق
 • وزن: 3.6 کیلوگرم
 • مسدودی لوله یا پارویی جاروشارژی

xiaomi trucleanگلدتگ امروز جارو شارژی ماشین و پمپ باد Lydsto شیائومی رو بهتون پیشنهاد میده ابعاد جمع و جور به راحتی میتوان آن را در کیف یا داشبورد ماشین قرار داد. این یک محصول دو کاره است که عمل جاروبرقی و پمپ هوا را در یک دستگاه انجام میدهد. تنها با کشیدن دکمه جابجایی بین حالت پمپاژ و مکش هوا به آسانی انجام میشود. قدرت مکش قوی 10000Pa جارو از موتور بدون برس با عملکرد بالا به دست میآید. کنترل دیجیتال MCU، سرعت بالاتری ارائه میدهد. مجهز به تیغهای کاملاً جدید با مکش قویتر است. حداکثر سرعت موتور میتواند به 80،000 دور برسد که حداکثر قدرت مکش 10KPa تولید میکتد و به راحتی میتواند ناخالصیها و زبالهها را از بین ببرد. این جاروبرقی بیسیم، با دو باتری لیتیوم 2500 میلی آمپر ساعتی همراه است و به دلیل ساختار داخلی عالی، جاروی تمام گوشههای ماشین راحت بوده و ماشین شما همیشه تمیز است.

از جاروبرقی استفاده کنید.

جارو شارژیمعمولا از این مدل برای کف زمین استفاده میشود. از مهمترین مزایای جاروهای پارویی این است که برای تمیز کردن گوشهها و زوایا که دسترسی مناسبی به آنها وجود ندارد مناسب میباشند. از دیگر نکات مهم در هنگام خرید این دستگاه توجه به توان مصرفی آن هاست. توان مصرفی جاروهای شارژی در حالت استاندارد ۱۲ ولت میباشد. این دستگاه حدود ۱۵ دقیقه شارژ میشوند و میتوانید به طور مداوم ۱۰ دقیقه از آنها استفاده کنید. اگر قصد استفاده از جاروهای شارژی در بیرون از منزل یا درون اتومبیل را دارید بهتر است مدلی را خریداری کنید که دارای کابل فندکی میباشد. این کابلها مخصوص ماشین هستند. از مهمترین مزایایی که در خصوص خرید جارو شارژی وجود دارد این است که نیازی نیست برای تمیز کردن خانه، اتومبیل، سطوح و… از جاروبرقی استفاده کنید. زیرا جاروبرقی از وزن بالایی برخوردار است و در اغلب مواقع استفاده از آن زمان بر خواهد بود. جاروهای شارژی به صورت تک منظوره و دو منظوره طراحی و تولید میشوند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد جارو آب و خاک شیائومی مدل Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
به مجله سرای فرش ایرانی خوش آمدید. در اینجا به معرفی انواع فرش ایرانی ، راهنمای خرید لوازم خانگی ، معرفی بهترین لپتاپ های استوک ، خرید لوازم آرایشی و... می پردازیم.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 161
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 107
 • آی پی دیروز : 120
 • بازدید امروز : 369
 • باردید دیروز : 1,185
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 1,554
 • بازدید ماه : 14,229
 • بازدید سال : 78,780
 • بازدید کلی : 133,386
 • تلویزیون ۸۶ اینچ هوشمند شیائومی مدل Xiaomi TV MAX 86

  تلویزیون ۸۶ اینچ هوشمند شیائومی مدل Xiaomi TV MAX 86

  https://kalinab.com/product/xiaomi-tv-max-86/